fbpx

Człowiek Roku 2017

„Gratulujemy nominacji do tytułu Człowiek Roku 2017. Dziś w tygodniku Dziennika Łódzkiego lista osób nominowanych przez redakcyjną Kapitułę. Głosowanie rozpoczęte!”.

Taką wiadomość odebrałem 12 stycznia br. Nominację otrzymałem w kategorii „Samorządność i społeczność lokalna” za organizację cyklu debat obywatelskich „Łodzianie decydują”. Każdy z nas lubi być zauważony i doceniony, ja także. Ale prawda jest taka, że ta nominacja jest dla  całego zespołu Instytutu Spraw Obywatelskich oraz dla wielu fantastycznych ludzi z łódzkich organizacji społecznych, którzy na co dzień poświęcają swój bezcenny czas i ograniczone zasoby, żeby wspólnie walczyć o lepsze miasto dla Łodzian, żeby odzyskać miasto dla mieszkańców.

 

Wracając do nominacji. Choć do takich wyróżnień podchodzę z lekkim przymrużeniem oka, tym bardziej, że organizatorzy wydarzenia postawili mnie w szranki z miejskimi i wojewódzkimi urzędnikami, np. p.  Hanną Zdanowską, Prezydent Łodzi czy Joanną Skrzydlewską, Wicemarszałek Województwa Łódzkiego to, skoro dostrzeżono pracę i wysiłek społeczników i zwykłych ludzi, chcę tę okazję wykorzystać do pokazania mieszkańcom i rządzącym, co robimy i o co walczymy. Nie będę też ukrywać, że poczuję lekką satysfakcję, jeśli w konkurencji wagi ciężkiej, w której przyszło mi powalczyć, obecne władze Łodzi poczują oddech społeczników na własnych plecach. Dlatego, zapraszam wszystkich Państwa do głosowania (można głosować w całej Polsce).

Wyślij SMS pod nr 72355 o treści CL.179

Koszt SMS-a: 2,46 z VAT

Za każdy głos, z góry dziękuję. 🙂
Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/czlowiek-roku/a/czlowiek-roku-2017-lodz-aktualne-wyniki-w-glosowaniu-na-czlowieka-roku-2017,12842423/