fbpx
Home > O nas > Zespół

Zespół

Rafał GórskiRafał Górski

Społecznik, prezes Instytutu Spraw Obywatelskich. Od 1995 roku na służbie publicznej po stronie Obywateli. Pomysłodawca nazwy „Łodzianie Decydują”. Związany z inicjatywą od początku, czyli od 2009 roku. Uczestnik Kongresu Ruchów Miejskich. Słuchacz Podyplomowych Studiów Zarządzanie Miastem i Polityka Miejska w Szkole Głównej Handlowej. Więcej

 

 

Łukasz JaneczkoŁukasz Janeczko

Student politologii na specjalności bezpieczeństwo narodowe. Z Instytutem Spraw Obywatelskich związany od 2013 roku. Oprócz zainteresowania strategiami wojskowymi i politycznymi, zaangażowany czynnie w politykę lokalną. Szczególnie ważny jest dla niego rozwój regionalny.

 

 

 

Maksymilian FojtuchMaksymilian Fojtuch

Z urodzenia Wielkopolanin, sercem Gdynianin, od dłuższego czasu stara się doszukiwać plusów w Łodzi – miasta cudów (niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Życie w epicentrum tak dużego miasta niczym w szkle powiększającym ukazuje mankamenty i wyzwania, które mają wielki wpływ na życie mieszkańców centrum jednego z największych miast Rzeczpospolitej. Ma nadzieję, że akcje Instytutu Spraw Obywatelskich (INSPRO) przyciągną osoby, które chciałyby pozytywnie swoimi oddolnymi działaniami wpływać na najbliższe otoczenie i usprawniać funkcjonowanie złożonego organizmu jakim jest metropolia.